Coffee Dream

Káva, která dává smysl

NOVINKY

arr3KAFÉ MANIAK 2019KAFÉ MANIAK 2019 Akce pro největší, nejvěrnější odběratele a milovníky kávy z naší Rodinné pražírny... arr3UZAVÍRKA PROVOZU 5. - 11 .8. 2019Máme špatné zprávy. Musí se i odpočívat, jak lidé, tak i kompletní zařízení našeho provozu. Ve dnech... arr3ESHOP www.prazena-kava.euESHOP WWW.PRAZENA-KAVA.EU OTEVŘEN! Vážení zákazníci, čerstvou výběrovou kávu z pražírny Coffee... arr3Dárkové poukazyDÁRKOVÉ POUKAZY COFFEEDREAM Nevíte jakou kávu vybrat Vašim blízkým, přátelům či láskám? Naše... arr315% sleva na prodejně15% SLEVA AKCE PRODEJNA Vážení zákazníci, máme pro Vás opět další bonus v podobě věrnostní výhody... arr3DNY DOPRAVY ZDARMA Vážení přátelé a zákazníci, od dnešního dne tedy 13.11.2017 se účastníme s naším eshopem...

KONTAKTY

Petr Matúšů
Náměstí svatého Ondřeje 23
Uherský Ostroh
tel: +420 601 327 277
napište nám
IČ: 88000851
DIČ: CZ7809264606

NAŠE KÁVA » ZELENÁ KÁVA
ZELENÁ KÁVA PRO OČIŠTĚNÍ ORGANISMU

ZELENÁ ZRNKOVÁ KÁVA PRO ZDRAVÍ

Další speciální nabídkou naší pražírny kávy COFFEEDREAM je nabídka nepraženého syrového - zeleného kávového zrna.

Ze všech našich zelených kávových zrn jsme pro Vás připravili mletou směs arabic z farem jižní ameriky. Zrno pro Vás meleme na speciálním zařízení k tomu určeném a tím nedochází při jeho zpracování k jeho zahřívání a znehodnocení.

Při mletí na různých zařízeních tak aby bylo dosaženo stejné hrubosti mletí dochází k poměrně velkému zahřátí mletého syrového kávového zrna a tím i k uvolňování látek, které jsou pro zelené kávové zrno tak důležité. Bohužel tuto skutečnost mnoho prodejců kvůli vidině zisku vůbec neřeší a tím Vás připravují oto nejdůležitější a tím je skutečná účinnost pití zelené kávy.

Něco o zelené kávě

Zelená nepražená káva obsahuje aktivní složky, které mají blahodárný účinek na lidský organismus. Nejvýznamější složkou je chlorogenová kyselina ( organická kyselina ) , kterou zelená káva  obsahuje 5,5 -  8,0 % v arabice a 7,0 - 10,0 % v robustě.

Chlorogenová kyselina snižuje vstřebávání glukózy do buněk tenkého střeva a tato skutečnost přispívá k snižování hmotnosti lidského těla.

 

Mezi další blahodárné účinky zelené kávy patří:

  • povzbuzuje organismus
  • regeneruje svalstvo
  • zvyšuje soustředěnost
  • detoxikuje organismus
  • zpomaluje proces stárnutí díky vyššímu obsahu antioxidantů
  • a spoustu dalších pozitivních účinků

VSTUPTE NA E-SHOP