Káva z celého světa
E-shop

Káva, která dává smysl

NOVINKY

arr3LETNÍ UZAVÍRKA PROVOZU COFFEEDREAM 2021Máme tu léto je tady a zaklepalo i na dveře v COFFEEDREAMU, tak je nejvyšší čas Vám oznámit, že i my... arr3KAFÉ MANIAK III 2021KAFÉ MANIAK III 2021 Akce pro největší, nejvěrnější odběratele a milovníky kávy z naší Rodinné... arr3ESHOP www.prazena-kava.euESHOP WWW.PRAZENA-KAVA.EU OTEVŘEN! Vážení zákazníci, čerstvou výběrovou kávu z pražírny Coffee... arr3Dárkové poukazyDÁRKOVÉ POUKAZY COFFEEDREAM Nevíte jakou kávu vybrat Vašim blízkým, přátelům či láskám? Naše... arr315% sleva na prodejně15% SLEVA AKCE PRODEJNA Vážení zákazníci, máme pro Vás opět další bonus v podobě věrnostní výhody... arr3DNY DOPRAVY ZDARMA Vážení přátelé a zákazníci, od dnešního dne tedy 13.11.2017 se účastníme s naším eshopem...

KONTAKTY

Petr Matúšů
Náměstí svatého Ondřeje 23
Uherský Ostroh
tel: +420 601 327 277
napište nám
IČ: 88000851
DIČ: CZ7809264606

Naše pražírna kávy COFFEE DREAM se nachází na slovácku nedaleko Uherského Hradiště a co by kamenem dohodil vedle Veselí nad Moravou. Stojí nedaleko břehu řeky Moravy pod majestátným zámkem v Uherském Ostrohu.

Uherský Ostroh

Naše pražírna je skromná, ale oto s větší láskou a úctou se tu ke kávě chováme. Kontrolujeme kvalitu jak syrového dováženého zrna tak i nejvyšší kvalitu našeho praženého kávového zrna připravného na profesionální pražičce .

Pravlastí kávy je Ethiopie odkud se dostala do Arábie, která je svým způsobem milně považována za kolébku kávy a odkud se šířila dál po celém světě. Káva je plod různých druhů kávovníků, které než se k nám dostanou v podobě jaké je známe pražené kávy, musí projít ještě hodně složitou cestou aby byla zaručena ta nejvyšší možná kvalita čerstvé pražené kávy.

JEDNODRUHOVÁ PRAŽENÁ KÁVA

Kávovníků je více druhů , ale po světě je nejrozšířenější COFFEA ARABICA a COFFEA ROBUSTA z nichž máme dva základní druhy kávy 100% arabica a robusta, které se dál konzumují jako pražená káva samostatně, ale ideálně v podobě různých směsí kávy kdy se navzájem prolínají chuťové vlastnosti obou druhů káv s přívlastky míst kde vyrůstali a dozráli.

ČERSTVĚ PRAŽENÁ VÝBĚROVÁ KÁVA

Udělejte si čas a přijďte nás navštívit a vypít si šálek čerstvé kávy přímo v naší pražírně. Posedíme a povykládáme o kávě a můžete ochutnat praženou kávu která Vás nejvíc zaujme a bude Vás lákat jaké tajemství v sobě skrývá.

Všechny naše pražené kávy je možné též připravit jako degustační menu v 5 x 50 gramů balení a volbu druhů kávy do tohoto menu necháme jen na Vás. Cena za degustační menu je 220 Kč za celou sadu bez ohledu na to jakou praženou kávu si do tohoto menu zvolíte.

ESPRESSO SMĚSI

V naší pražírně kávy připravujeme z našich pražených káv vlastní espresso směsi. Všechny směsi jsou pečlivě připravovány tak aby chuťově byly co nejvíc vyvážené. V každé směsi je kombinace robusty a několika druhů arabic. Máme směsi pro ranní start, pro odpolední siestu, ale i pro večerní posezení při šálku dobré kávy.