Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

Káva z celého světa
E-shop

Káva, která dává smysl

NOVINKY

arr3VÁNOČNÍ DOVOLENÁ 2022VÁNOČNÍ DOVOLENÁ 2022 COFFEEDREAM Přátelé, máme tu zimu a i naše milované VÁNOCE :-) proto je čas... arr3LEPŠÍ ZÍTŘEK - COFFEEHELPS Vážení přátelé a zákazníci, ode dne 20. 10. 2021 spouštíme náš podpůrný program LEPŠÍ ZÍTŘEK -... arr3KAFÉ MANIAK IV 2022KAFÉ MANIAK IV 2022 Akce pro největší, nejvěrnější odběratele a milovníky kávy z naší Rodinné... arr3Dárkové poukazyDÁRKOVÉ POUKAZY COFFEEDREAM Nevíte jakou kávu vybrat Vašim blízkým, přátelům či láskám? Naše... arr315% sleva na prodejně15% SLEVA AKCE PRODEJNA Vážení zákazníci, máme pro Vás opět další bonus v podobě věrnostní výhody... arr3ESHOP www.prazena-kava.euESHOP WWW.PRAZENA-KAVA.EU OTEVŘEN! Vážení zákazníci, čerstvou výběrovou kávu z pražírny Coffee...

KONTAKTY

Petr Matúšů
Náměstí svatého Ondřeje 23
Uherský Ostroh
tel: +420 601 327 277
napište nám
IČ: 88000851
DIČ: CZ7809264606

COFFEE DREAM
COFFEE DREAM - Uherský Ostroh

COFFEE DREAM - ČERSTVĚ PRAŽENÁ KÁVA

Vítáme Vás v naší regionální pražírně výběrové kávy, která byla oficiálně založená v roku 2013. Vše vzniklo na základě naší Vášně pro kávu a neochotu dále konzumovat komerční břečky z obchodních řetězců a stím spojených po jejím požití nepříjemných zažívacích potíží. Jistě že můžeme být napadení že ne všechna naše káva je výběrová, ale nezáleží na tom zda je nebo ne, ale jak Vám ji připravíme pro ten správný požitek.

Naše čerstvá pražená káva se připravuje v pražírně kávy, která sídlí v Uherském Ostrohu přímo vedle zámku, či-li přímo v srdci historického centra našeho malebného a stoletími prověřeného města.

V naší malé pražírně výběrové kávy Vám můžeme nabídnout prvotřdní kvalitu praženého zrna a 100% čerstvost, protože vše se u nás dělá na základě skutečné poptávky. Praženou kávu Vám připravíme a zabalíme jak si jen řeknete. Nabízíme jednodruhové kávy, bio kávy, bezkofeinové kávy, espresso směsy atd. Naši nabídku budeme neustále rozšiřovat a upravovat tak aby jste měli co nejširší možnost co největšího výběru. V naší pražírně kávy COFFEE DREAM pražíme kávové zrno na stupeň pražení mezi HIGH ROAST ( střední ) a CITY. Tento způsob pražení jsme zvolili proto abychom potlačili hořkost výsledné kávy a nechali tím vyniknout skutečnou chuť a kvality čerstvě pražené kávy.

Naši čerstvě praženou kávu balíme do třívrstvých sáčků bez mikroventilku, protože je považujeme za neskutečnou komerční blbost která podle nás nezabrání zpětnému přístupu vzduchu ke kávě. Pokud bychom takovou technologii chtěli používat, aby fungovala tak jak se oní říká, uměle bychom tím navýšili cenu pražené kávy. Proto necháváme kávu doplinovat u nás a potom ji balíme a zavaříme do třívrstvých sáčků, protože nejlepší čas pro konzumaci čerstvě pražené kávy je 2 - 3 dny po jejím upražení a to je již proces plynování u konce a pražená káva dozrála do své chuťové krásy.

V žádném případě si nehrajeme na největší odborníky přes kávu, protože o kávě je stále se co učit a kdo Vám řekne že o kávě, jejím pražení a zpracování zná úplně všechno tak Vám na 100% lže. Spolupracujeme s nejrůznějšími odborníky, pěstiteli a dodavateli a každý znich se ke kávě chová s láskou, úctou a pokorou, protože každá sklizeň vždy něčím překvapí.

Tak jak u nás na slovácku ovlivňuje roční období a klimatické změny sklizeň našich tolik oblíbených trnek pro lahodnou slivovici, tak i klimatické podmínky a jejich změny ovlivňují pěstování, zrání a sběry kávy. Prostě není pokaždé stejná a vždy přinese něco nového, pěkného a zajímavého. Naším úkolem a cílem je toto všechno pro Vás připravit co nejlepším způsobem aby jste si mohli svůj kávový sen plný vášně a exotiky snít s každým šálkem čerstvé pražené kávy.

U nás dostanete kávu takovou jakou má být, jak ji už po staletí vychutnávali naši předkové při dlouhých výpravách nebo vyprávěním za dlouhých večerů. Čerstvě pražená káva dokáže udělat z Vaší každodenní rutiny vždy nevšední zážitek.

Předtím než u nás nakoupíte praženou kávu je možné ochutnat jakou se Vám jen zlíbí a pokud budete mít zájem kávu Vám připravíme i na cestu do kelímku s víčkem ať si můžete vášeň skrytou v kávě dopřát i na cestě domů.

ČERSTVĚ PRAŽENÁ KÁVA - E-SHOP

čerstvou výběrovou kávu z pražírny Coffee Dream můžete objednávat i na: www.prazena-kava.eu

Přejeme Vám ten nejlepší požitek z každého šálku naší pražené kávy!