Káva z celého světa
E-shop

Káva, která dává smysl

NOVINKY

arr3LETNÍ UZAVÍRKA PROVOZU COFFEEDREAM 2021Máme tu léto je tady a zaklepalo i na dveře v COFFEEDREAMU, tak je nejvyšší čas Vám oznámit, že i my... arr3KAFÉ MANIAK III 2021KAFÉ MANIAK III 2021 Akce pro největší, nejvěrnější odběratele a milovníky kávy z naší Rodinné... arr3ESHOP www.prazena-kava.euESHOP WWW.PRAZENA-KAVA.EU OTEVŘEN! Vážení zákazníci, čerstvou výběrovou kávu z pražírny Coffee... arr3Dárkové poukazyDÁRKOVÉ POUKAZY COFFEEDREAM Nevíte jakou kávu vybrat Vašim blízkým, přátelům či láskám? Naše... arr315% sleva na prodejně15% SLEVA AKCE PRODEJNA Vážení zákazníci, máme pro Vás opět další bonus v podobě věrnostní výhody... arr3DNY DOPRAVY ZDARMA Vážení přátelé a zákazníci, od dnešního dne tedy 13.11.2017 se účastníme s naším eshopem...

KONTAKTY

Petr Matúšů
Náměstí svatého Ondřeje 23
Uherský Ostroh
tel: +420 601 327 277
napište nám
IČ: 88000851
DIČ: CZ7809264606

NAŠE KÁVA » ESPRESSO SMĚSI
ESPRESSO SMĚSI

ESPRESSO SMĚSI PRAŽÍRNY KÁVY COFFEE DREAM

Naše pražírna kávy COFFEE DREAM pro Vás připravuje 3 základní druhy ESPRESSO směsí složených z našich pražených káv. Každou kávu jsme pro tyto směsi mnohokrát ochutnávali a zkoušeli různě kombinovat tak, aby jejich společné vyznění v podobě kávové směsi bylo co nejlahodnější. Do naší nabídky jsme Vám zatím připravili 3 základní druhy espresso měsí z našich káv s  názvy SUNRISE, REST, ROMANCE. Dále pro Vás připravujeme další a poslední směs která bude kombinací nejrůznějších arabic káv s minimálním obsahem kávy robusta pro zvýšení obsahu kofeinu.

 

ESPRESSO SMĚS - SUNRISE

Směs čerstvě pražené kávy v poměru 50% ARABICA a 50% ROBUSTA.

Espresso směs SUNRISE je složená z vybraných druhů káv arabica a robusta namíchané v poměru 50:50. Tato kávová směs je vhodná pro ranní probuzení a správný začátel nového dne. Díky svému vyššímu obsahu klofeinu Vás příjemně povzbudí. Vhodná zejména pro milovníky silné kávy ostřejší chuti.

 

 

ESPRESSO SMĚS - REST

Směs čerstvě pražené kávy v poměru 2/3 ARABICA a 1/3 ROBUSTA.

Espresso směs REST je složená z vybraných druhů káv arabica a robusta namíchané v poměru 2/3 A : 1/3 R. Tato kávová směs je vhodná pro denní pití hlavně při odpočinku v pracovním cyklu. Střední obsah kofeinu s mírným náznakem acidity Vám dodá chuť zdolávat další nástrahy a překážky po zbytek dne. Jistě si ji oblíbíte úplně stejně tak jako my.

 

 

ESPRESSO SMĚS - ROMANCE

Směs čerstvě pražené kávy v poměru 4/5 ARABICA a 1/5 ROBUSTA.

Espresso směs ROMANCE je složená z vybraných druhů káv arabica a robusta namíchané v poměru 4/5 A : 1/5 R. Tato kávová směs je chťově velmi jemná a vyvážená s téměř minimálním obsahem kofeinu pro zachování její lahodnosti. Ideální pro večerní posezení s přáteli u kávy a pro ty co vypijí denně kávy větší množství.

 

 

ESPRESSO SMĚS - CHRISTMAS MYSTERY

Espresso směs CHRISTMAS MYSTERY je složená z nejlahodnějších druhů káv arabica a robusta namíchaných v takovém poměru, aby co nejvíce vyzněla lahodnost a krása každého druhu použité kávy. Tato kávová směs je předurčená pro poklidné prožití svátků vánočních a příjemný vstup do nového roku. . Profil chuti: sametově jemná čokoláda s citrusovými tóny.

 

VSTUPTE NA E-SHOP