Káva z celého světa
E-shop

Káva, která dává smysl

NOVINKY

arr3LETNÍ UZAVÍRKA PROVOZU COFFEEDREAM 2021Máme tu léto je tady a zaklepalo i na dveře v COFFEEDREAMU, tak je nejvyšší čas Vám oznámit, že i my... arr3KAFÉ MANIAK III 2021KAFÉ MANIAK III 2021 Akce pro největší, nejvěrnější odběratele a milovníky kávy z naší Rodinné... arr3ESHOP www.prazena-kava.euESHOP WWW.PRAZENA-KAVA.EU OTEVŘEN! Vážení zákazníci, čerstvou výběrovou kávu z pražírny Coffee... arr3Dárkové poukazyDÁRKOVÉ POUKAZY COFFEEDREAM Nevíte jakou kávu vybrat Vašim blízkým, přátelům či láskám? Naše... arr315% sleva na prodejně15% SLEVA AKCE PRODEJNA Vážení zákazníci, máme pro Vás opět další bonus v podobě věrnostní výhody... arr3DNY DOPRAVY ZDARMA Vážení přátelé a zákazníci, od dnešního dne tedy 13.11.2017 se účastníme s naším eshopem...

KONTAKTY

Petr Matúšů
Náměstí svatého Ondřeje 23
Uherský Ostroh
tel: +420 601 327 277
napište nám
IČ: 88000851
DIČ: CZ7809264606

E-SHOP
COFFEE DREAM - E-SHOP

Vážení zákazníci,

čerstvou výběrovou kávu z pražírny Coffee Dream můžete objednávat na: www.prazena-kava.eu

Přejeme Vám ten nejlepší požitek z každého šálku naší pražené kávy!


Věrnostní program

Udělejte si čas, přijďte k nám na dobrou kávu a nechte se odměnit za věrnost.   

 

PRODEJNA

Věrnostní program platí na kompletní sortiment naší prodejny, nejen na kávu. Stačí jednou nakoupit kávu přímo v naší prodejně, získat tak věrnostní kartičku a pak už můžete nakupovat i přes internet.

Věrnostní kartičku Vám povedeme i u nás na prodejně pražírny, jen nám nahlásíte její číslo a o žádnou výhodu nepřijdete.

 

VELKOOBCHODNÍ A MALOOBCHODNÍ ODBĚRY

Máte kavárnu, restauraci, hospůdku, vinárnu aj. nebo jste firma, kancelář a chcete pro Vaše zákazníky či zaměstnance tu nejlepší čerstvě praženou kávu za dobrou cenu?

Kontaktujte nás e-mailem na info@coffeedream.cz nebo přímo telefonicky na čísle 777 717 327 nebo 601 327 277.

Vždy ke každému přistupujeme individuálně k plné spokojenosti obou stran. Připravíme Vám tak cenovou nabídku přímo pro Vaše potřeby.