Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

Káva z celého světa
E-shop

Káva, která dává smysl

NOVINKY

arr3VÁNOČNÍ DOVOLENÁ 2022VÁNOČNÍ DOVOLENÁ 2022 COFFEEDREAM Přátelé, máme tu zimu a i naše milované VÁNOCE :-) proto je čas... arr3LEPŠÍ ZÍTŘEK - COFFEEHELPS Vážení přátelé a zákazníci, ode dne 20. 10. 2021 spouštíme náš podpůrný program LEPŠÍ ZÍTŘEK -... arr3KAFÉ MANIAK IV 2022KAFÉ MANIAK IV 2022 Akce pro největší, nejvěrnější odběratele a milovníky kávy z naší Rodinné... arr3Dárkové poukazyDÁRKOVÉ POUKAZY COFFEEDREAM Nevíte jakou kávu vybrat Vašim blízkým, přátelům či láskám? Naše... arr315% sleva na prodejně15% SLEVA AKCE PRODEJNA Vážení zákazníci, máme pro Vás opět další bonus v podobě věrnostní výhody... arr3ESHOP www.prazena-kava.euESHOP WWW.PRAZENA-KAVA.EU OTEVŘEN! Vážení zákazníci, čerstvou výběrovou kávu z pražírny Coffee...

KONTAKTY

Petr Matúšů
Náměstí svatého Ondřeje 23
Uherský Ostroh
tel: +420 601 327 277
napište nám
IČ: 88000851
DIČ: CZ7809264606

NAŠE KÁVA » LEPŠÍ ZÍTŘEK - COFFEEHELPS
Podpůrný program LEPŠÍ ZÍTŘEK - COFFEEHELPS

LEPŠÍ ZÍTŘEK - COFFEEHELPS

Lepší zítřek - COFFEEHELPS , co to vlastně znamená?

Snad každý druhý člověk pije nebo občas ochutná kávu. Vzhledem k událostem, které se v naší blízkosti či zemi dějí, jsme dospěli k závěru, že káva nemusí jet chutnat a pohladit duši ale může i pomáhat.

Nejdřív jsme zavedli u nás na provozovně pražírny COFFEEDREAM kasičku s názvem PRO LEPŠÍ ZÍTŘEK, do které každý libovolně dle svého uvážení mohl vhodit částku jakou sám uznal za vhodnou dle svých možností. Všechny postupně střádané peněžní prostředky byly vždy připravené k použití těm, kteří je budou opravdu potřebovat.

Netrvalo to dlouho a COVIDOVÁ pandemie ukázala, že je čas pro využití naší pomoci a pomoci Vaší, přátel a milovníků dobré kávy. Jako první naše pomoc směřovala do ZOO Zlín kde vlivem pandemie docházeli finanční prostředky pro udržení současného chovu krásných zvířat ze všech koutů světa.

Příroda zakrátko ukázala svoji nepředstavitelnou sílu v podobě tornáda na jižní Moravě, kdy mimo spousty zničených domů, lesních porostů a dalších věcí, došlo i k silnému poškození ZOO Hodonín a přilehlého útulku. Byli jsme připraveni opět i díky Vám podat potřebnou pomocnou ruku.

Všechny tyto události nás jenom utvrdili, že káva nejen chutná ale může i pomáhat a proto je důležité být připraven. Musíme se přiznat, že nám v rozhodnutí pomohli i Vaše dotazy jak víc můžete pomoct a kam případně poslat další finanční pomoc, těm kteří se nepřízní osudu bez vlastního zapřičinění ocitli v situaci kdy jejich existence či život byli přímo ohroženy. Náš nejmladší podpůrný program LEPŠÍ ZÍTŘEK - COFFEEHELPS dostal tvář a byl na světě :-)

V našem programu COFFEEHELPS nespolupracujeme s žádnou nadací, charitou ani organizací a my sami nebo náš program ničím takovým není, jediné co chceme aby naše káva pomáhala přímou cestou a hned jak je potřeba těm nejvíc postiženým.

Zřídili jsme transparentní účet, kde všechny nastřádané prostředky z kasičky PRO LEPŠÍ ZÍTŘEK na naší provozovně budeme převádět a budeme na tento účet převádět i prostředky z prodeje naší kávy a tím už se dostáváme k jádru našeho programu LEPŠÍ ZÍTŘEK - COFFEEHELPS.

 

JAK SE ZAPOJIT DO LEPŠÍ ZÍTŘEK - COFFEEHELPS?

V první řadě musíme zmínit že nikoho nenutíme k ničemu, vše je zcela dobrovolné a bude plně transparentní. Možnosti jsou 3 a to následovné:

1) Můžete pokud sami budete o tom přesvědčeni, poslat jakoukoliv finanční částku na transparentní účet číslo:

115 - 8256830207 / 0100

Sami si kdykoliv můžete zkontrolovat, kdy tam peníze přišli a jak s nimi bylo naloženo.

2) Můžete dál vkládat do naší kasičky na provozovně pražírny kávy COFFEEDREAM, jakoukoliv částku pokud budete mít chuť a důvěru v náš program. My tyto nastřádané prostředky jednou za čas převedeme na transparentní účet s poznámkou KASIČKA ať víte kolik se nastřádalo a může být použito. Informace o stavu bude i na našich sociálních sítích facebook a instagram.

3) Pijete a máte rádi naši kávu :-) To je hlavní myšlenka a smysl našeho programu LEPŠÍ ZÍTŘEK - COFFEEHELPS. Za každé Vámi zakoupené celé 1kg kávy za Vás přispějeme 5kč do našeho programu - pomáháte ani nevíte :-) Za každý prodejní den na našem eshopu provedeme na závěr dne váhový součet prodaných celých 1kg balení kávy a výslednou částku převedeme na transparentní účet. Při prodeji na provozovně bude za každé Vámi koupené celé 1kg kávy ihned vhozeno 5kč do kasičky.

Vše oficiálně zpustíme od 20.10. 2021 - DĚKUJEME, ŽE POMÁHÁTE S NÁMI :-)

 

KDE NAJDU KOMU SE POMOHLO?

Žádné zdlouhavé hledání Vám nehrozí, všechny odeslané finanční příspěvky budeme zveřejňovat přímo zde, na kasičce v pražírně kávy COFFEEDREAM a i na sociálních sítích.

  1. ZOO Zlín - COVID PANDEMIE - BŘEZEN 2021 - 20.000,-
  2. ZOO Hodonín - TORNÁDO - ČERVEN 2021 - 10.000,-