Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

 

CZ - BIO - 002

PROČ ČERSTVĚ PRAŽENOU KÁVU?

Proč právě čerstvě praženou kávu? Nejdůležitější a nejpodstatnější je určitě to že víte co pijete a kupujete. V obchodech je pod různými názvy a chutěmi převážně prodávána káva levnější druhu robusta která není ani tak chuťově vyjímečná a mnohdy se jedná o přestárlé kávové zrno prodávané za neskutečně vysokou cenu, které je mnohdy dochucováno a přepražováno ve vysokých teplotách, tak aby byla potlačená pachuť zatuchlosti a stím vším jsou potom spojené všechny ty zažívácí potíže a skutečný požitek z kávy je ten tam. Dochucovanou kávu poznáte velmi jednoduše - káva má příliš čistý a lesklý vzhled.

Každá jednodruhová káva má své specifické vlastnosti podle místa kde vyrůstala a dozrála jak už má vyznačeno ve svém názvu a tento požitek Vám určitě káva z obchodu nedodá, to si můžete jen myslet. Pražená jednodruhová káva arabica je směsicí nejrůznějších chutí a aromat, které této kávě dala už právě sama příroda a lidé kteří se oni během jejího zrání starali.

Naši čerstvě praženou kávu nijak nedochucujeme a neupravujeme, necháváme ji vyznít v plné své kráse. Každý by si měl vyzkoušet jaká odrůda, z jaké oblasti mu bude vyhovovat, protože každá káva je specifická něčím jiným.


15% sleva na prodejně

15% SLEVA AKCE PRODEJNA

Vážení zákazníci, máme pro Vás opět další bonus v podobě věrnostní výhody při nákupech na naší prodejně v Uherském Ostrohu, Náměstí sv. Ondřeje 23.

Za 5 nákupů v minimální hodnotě 200 Kč na naší prodejně získáváte věrnostní slevu na 2 měsíce 15% na cokoliv z naší nabídky vystavené na prodejně!

TATO AKCE NENÍ NIJAK ČASOVĚ OMEZENÁ, PROTOŽE SI VÁŽÍME VĚRNOSTI K NÁM!

K této akci se nevztahují žádné jiné bonusy, výhody a akce, jedná se o akci platnou pouze na naší prodejně a s žádnou jinou výhodou ji nelze kombinovat. Stačí jednou nakoupit kávu přímo v naší prodejně získat věrnostní kartičku a pak už můžete nakupovat i přes internet. Slevovou kartičku Vám povedeme i unás na prodejně pražírny, jen nám nahlásíte její číslo a o žádnou výhodu nepřijdete.