Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

 

CZ - BIO - 002

PROČ ČERSTVĚ PRAŽENOU KÁVU?

Proč právě čerstvě praženou kávu? Nejdůležitější a nejpodstatnější je určitě to že víte co pijete a kupujete. V obchodech je pod různými názvy a chutěmi převážně prodávána káva levnější druhu robusta která není ani tak chuťově vyjímečná a mnohdy se jedná o přestárlé kávové zrno prodávané za neskutečně vysokou cenu, které je mnohdy dochucováno a přepražováno ve vysokých teplotách, tak aby byla potlačená pachuť zatuchlosti a stím vším jsou potom spojené všechny ty zažívácí potíže a skutečný požitek z kávy je ten tam. Dochucovanou kávu poznáte velmi jednoduše - káva má příliš čistý a lesklý vzhled.

Každá jednodruhová káva má své specifické vlastnosti podle místa kde vyrůstala a dozrála jak už má vyznačeno ve svém názvu a tento požitek Vám určitě káva z obchodu nedodá, to si můžete jen myslet. Pražená jednodruhová káva arabica je směsicí nejrůznějších chutí a aromat, které této kávě dala už právě sama příroda a lidé kteří se oni během jejího zrání starali.

Naši čerstvě praženou kávu nijak nedochucujeme a neupravujeme, necháváme ji vyznít v plné své kráse. Každý by si měl vyzkoušet jaká odrůda, z jaké oblasti mu bude vyhovovat, protože každá káva je specifická něčím jiným.


NÁŠ ESHOP
COFFEEDREAM SHOP

Vážení zákazníci, eshop s čerstvě praženou výběrovou kávou a doplňky je už nyní v provozu, naše pražená káva je v kompletní nabídce na www.prazena-kava.eu. Přejeme ten nejlepší požitek z každého šálku naší pražené kávy.


Při nákupu naší kávy nad 1000Kč máte od nás dopravu po celé ČR ZDARMA!

V naší prodejně a zároveň i pražírně kávy COFFEE DREAM v Uherském Ostrohu, pro Vás máme připravený věrnostní systém, který rozhodně ocení skuteční milovníci kávy a dovolí jim zkoušet a ochutnávat stále něco nového ve světě kávy. Věrnostní program platí na kompletní sortiment naší prodejny a ne jen na kávu.

Udělejte si čas, přijďte na dobrou kávu a nechte se odměnit za věrnost.

Stačí jednou nakoupit kávu přímo v naší prodejně získat věrnostní kartičku a pak už můžete nakupovat i přes internet. Slevovou kartičku Vám povedeme i unás na prodejně pražírny, jen nám nahlásíte její číslo a o žádnou výhodu nepřijdete.