Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

 

CZ - BIO - 002

PROČ ČERSTVĚ PRAŽENOU KÁVU?

Proč právě čerstvě praženou kávu? Nejdůležitější a nejpodstatnější je určitě to že víte co pijete a kupujete. V obchodech je pod různými názvy a chutěmi převážně prodávána káva levnější druhu robusta která není ani tak chuťově vyjímečná a mnohdy se jedná o přestárlé kávové zrno prodávané za neskutečně vysokou cenu, které je mnohdy dochucováno a přepražováno ve vysokých teplotách, tak aby byla potlačená pachuť zatuchlosti a stím vším jsou potom spojené všechny ty zažívácí potíže a skutečný požitek z kávy je ten tam. Dochucovanou kávu poznáte velmi jednoduše - káva má příliš čistý a lesklý vzhled.

Každá jednodruhová káva má své specifické vlastnosti podle místa kde vyrůstala a dozrála jak už má vyznačeno ve svém názvu a tento požitek Vám určitě káva z obchodu nedodá, to si můžete jen myslet. Pražená jednodruhová káva arabica je směsicí nejrůznějších chutí a aromat, které této kávě dala už právě sama příroda a lidé kteří se oni během jejího zrání starali.

Naši čerstvě praženou kávu nijak nedochucujeme a neupravujeme, necháváme ji vyznít v plné své kráse. Každý by si měl vyzkoušet jaká odrůda, z jaké oblasti mu bude vyhovovat, protože každá káva je specifická něčím jiným.


ESPRESSO SMĚSI
ESPRESSO SMĚSI

ESPRESSO SMĚSI PRAŽÍRNY KÁVY COFFEE DREAM

Naše pražírna kávy COFFEE DREAM pro Vás připravuje 3 základní druhy ESPRESSO směsí složených z našich pražených káv. Každou kávu jsme pro tyto směsi mnohokrát ochutnávali a zkoušeli různě kombinovat tak, aby jejich společné vyznění v podobě kávové směsi bylo co nejlahodnější. Do naší nabídky jsme Vám zatím připravili 3 základní druhy espresso měsí z našich káv s  názvy SUNRISE, REST, ROMANCE. Dále pro Vás připravujeme další a poslední směs která bude kombinací nejrůznějších arabic káv s minimálním obsahem kávy robusta pro zvýšení obsahu kofeinu.

 

ESPRESSO SMĚS - SUNRISE

Směs čerstvě pražené kávy v poměru 50% ARABICA a 50% ROBUSTA.

Espresso směs SUNRISE je složená z vybraných druhů káv arabica a robusta namíchané v poměru 50:50. Tato kávová směs je vhodná pro ranní probuzení a správný začátel nového dne. Díky svému vyššímu obsahu klofeinu Vás příjemně povzbudí. Vhodná zejména pro milovníky silné kávy ostřejší chuti.

 

 

ESPRESSO SMĚS - REST

Směs čerstvě pražené kávy v poměru 2/3 ARABICA a 1/3 ROBUSTA.

Espresso směs REST je složená z vybraných druhů káv arabica a robusta namíchané v poměru 2/3 A : 1/3 R. Tato kávová směs je vhodná pro denní pití hlavně při odpočinku v pracovním cyklu. Střední obsah kofeinu s mírným náznakem acidity Vám dodá chuť zdolávat další nástrahy a překážky po zbytek dne. Jistě si ji oblíbíte úplně stejně tak jako my.

 

 

ESPRESSO SMĚS - ROMANCE

Směs čerstvě pražené kávy v poměru 4/5 ARABICA a 1/5 ROBUSTA.

Espresso směs ROMANCE je složená z vybraných druhů káv arabica a robusta namíchané v poměru 4/5 A : 1/5 R. Tato kávová směs je chťově velmi jemná a vyvážená s téměř minimálním obsahem kofeinu pro zachování její lahodnosti. Ideální pro večerní posezení s přáteli u kávy a pro ty co vypijí denně kávy větší množství.

 

 

ESPRESSO SMĚS - CHRISTMAS MYSTERY

Espresso směs CHRISTMAS MYSTERY je složená z nejlahodnějších druhů káv arabica a robusta namíchaných v takovém poměru, aby co nejvíce vyzněla lahodnost a krása každého druhu použité kávy. Tato kávová směs je předurčená pro poklidné prožití svátků vánočních a příjemný vstup do nového roku. . Profil chuti: sametově jemná čokoláda s citrusovými tóny.

 

VSTUPTE NA ESHOP