Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

 

CZ - BIO - 002

PROČ ČERSTVĚ PRAŽENOU KÁVU?

Proč právě čerstvě praženou kávu? Nejdůležitější a nejpodstatnější je určitě to že víte co pijete a kupujete. V obchodech je pod různými názvy a chutěmi převážně prodávána káva levnější druhu robusta která není ani tak chuťově vyjímečná a mnohdy se jedná o přestárlé kávové zrno prodávané za neskutečně vysokou cenu, které je mnohdy dochucováno a přepražováno ve vysokých teplotách, tak aby byla potlačená pachuť zatuchlosti a stím vším jsou potom spojené všechny ty zažívácí potíže a skutečný požitek z kávy je ten tam. Dochucovanou kávu poznáte velmi jednoduše - káva má příliš čistý a lesklý vzhled.

Každá jednodruhová káva má své specifické vlastnosti podle místa kde vyrůstala a dozrála jak už má vyznačeno ve svém názvu a tento požitek Vám určitě káva z obchodu nedodá, to si můžete jen myslet. Pražená jednodruhová káva arabica je směsicí nejrůznějších chutí a aromat, které této kávě dala už právě sama příroda a lidé kteří se oni během jejího zrání starali.

Naši čerstvě praženou kávu nijak nedochucujeme a neupravujeme, necháváme ji vyznít v plné své kráse. Každý by si měl vyzkoušet jaká odrůda, z jaké oblasti mu bude vyhovovat, protože každá káva je specifická něčím jiným.


CENÍK NAŠÍ PRAŽENÉ KÁVY a ČAJE
ORIENTAČNÍ CENÍK NAŠÍ KÁVY

ORIENTAČNÍ CENÍK - ČERSTVĚ PRAŽENÉ KÁVY

Máme pro Vás orientační ceník naší čerstvě pražené kávy přímo v prodejně naší pražírny COFFEE DREAM v Uherském Ostrohu. Cena se odvíjí od druhu kávy a hmotnosti balení.

CENY JSOU OPRAVDU POUZE ORIENTAČNÍ                      

Hmotnost   100g Cena 43 - 85 Kč
Hmotnost   250g Cena 105 - 185 Kč
Hmotnost   500g Cena 210 - 360 Kč
Hmotnost 1000g Cena 305 - 495 Kč
Degustační menu ( 3 x 50g ) / ( 5 x 50g )
Cena 150Kč  / 220Kč

 

Velkoobchodní odběry pražené kávy

Máte kavárnu, restauraci, hospůdku, vinárnu aj. nebo jste firma, kancelář a chcete pro Vaše zaměstnance tu nejlepší čerstvě praženou kávu za přijatelné ceny? Oslovte nás, sdělte nám jak velké odběry kávy předpokládáte dělat a my Vám vystavíme cenovou nabídku naší pražené kávy nastavenou přímo pro Vás. Nemáme jednotný ceník kávy pro velkoobchodní odběry, vždy ke každému přistupujeme individuálně k plné spokojenosti obou stran. V případě zájmu o naši praženou kávu nás kontaktujte mailem na info@coffeedream.cz nebo telefonicky na čísle 777 717 327 nebo 601 327 277.

Nabídka a popis naší čerstvě pražené kávy 1

Nabídka a popis naší čerstvě pražené kávy 2

Nabídka a popis naší čerstvě pražené kávy 3

Maloobchodní ceník naší čerstvě pražené kávy 1

Maloobchodní ceník naší čerstvě pražené kávy 2

Maloobchodní ceník našeho zeleného sypaného čaje